“A e ke ba me Nojën apo jo?”, rr.ahu shoqen se shkoi me të dashurin e saj, policia arr.eston vajzën nga Shkodra

“A e ke ba me Nojën apo jo?”, rr.ahu shoqen se shkoi me të dashurin e saj, policia arr.eston vajzën nga Shkodra

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Policia e Shkodrës ka vënë në pr.anga një vajzë të re, protagoniste e një videoje e cila bëri xhiron e rrjeteve sociale, pasi u shfaq duke dh.unuar vajzën që kishte kryer marrëdh.ënie se.ksuale me të fejuarin e saj. Bëhet me dije se në pra.nga ka rënë shtetasja Margerite Gjoni.

Kjo shtetase u shfaq në rrjetet sociale duke go.ditur vajzën tjetër pasi kjo e fundit pranoi se kishte kryer marrëdhë.nie me të fejuarin e të arrestuarës.

Pasi pamjet filmike u shpërndanë masivisht në rrjet, ku e reja shihet duke e go.ditur, duke i bërë pre.sion dhe kërc.ënuar, policia ka vënë në pr.anga shtetasen Margerite Gjoni.

Pjesë nga biseda mes vajzave:

Vajza e dh.unuar: ‘Kam ardh në 2 sahati prej pune ske qenë ti aty, edhe i kam thënë më jep 10 mijë lekëshin që më ke borxh se jam pa lekë, se janë edhe 100 mijë lekë të tjera që mi ka borxh filani dhe më ka thënë hajde pak mbrapa e të kallxoj. Edhe nejti tu më puth e tu më prek.

Margarita: E manej? Keni kry ma.rrëdh.ënie. Nuk a marre me e than. A ke kry marrëdhë.nie me ta? Se një mashkull kur të puth kur të fut duart normal që q*hesh. A je q* me ta?

Vajza e dh.unuar:Vetëm një herë. Margarita: Cohu. Ke shku me atë mashkull? Vajza e dhu.nuar:Vetëm një herë.

Margarita: Si a kenë puna, ma kallxo dhe një herë prej fillimit. Vajza e dh.unuar: Ta kallxova nji herë, thashë më ka ng.acmu puna e 10 mijë lekshit. Më tha mos e kallxo njeriu.