Connect with us

“Të q*v* rracën, të marr në shpulla”, policia procedim p*nal për “pronarin” e Golemit, kër*ënoi pushuesin (Video)

Latest

“Të q*v* rracën, të marr në shpulla”, policia procedim p*nal për “pronarin” e Golemit, kër*ënoi pushuesin (Video)

Një 30 vjeçar nga Kavaja është proceduar pen*lisht nga Policia e Tiranës dhe materialet për të ja referuar në Prokuroi, pas ditën e djeshme kër*ënuar dhe ofenduar një pushues që kishte vendosur një karrige gjysmë shezlong buzë detit.

“Çohu ik nga këtu se të q* rracën, të marr me shpulla”, i thotë ai qytetarit, dhe në një moment përpiqet t’i marrë dhe celularin. Lidhur me pamjet e mëposhtme, ka reaguar sot Policia dhe bën me dije se personi në fjalë është proceduar p*nalisht.

“Në lidhje me një video të postuar në rrjete sociale, që bën fjalë për një rast denoncimi të sjelljes së papërshtatshme nga një qytetar, në plazhin e Golemit, ju sqarojmë se:

Shërbimet e Policisë, pas transmetimit të pamjeve, kanë identifikuar dhe shoqëruar në ambientet e Policisë shtetasin F. Sh., 30 vjeç, banues në Kavajë. Në përfundim të veprimeve, specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Kavajë referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi p*nal për shtetasin F. Sh.

Nga verifikimet ka rezultuar se dokumentet për beach bar-in dhe për shfrytëzimin e hapësirës gjatë vijës bregdetare, ky shtetas i ka në përputhje me kërkesat ligjore”, thuhet në njoftimin zyrtar.

Video e marrë nga JOQ:

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.