Ka frike se i marin burrin, Rudina Dembacaj ker.cenon fansen ne instagram

Ka frike se i marin burrin, Rudina Dembacaj ker.cenon fansen ne instagram

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Ka frike se i marin burrin, Rudina Dembacaj ker.cenon fansen ne instagram
Moderatorja dhe aktorja e njohur, Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të komentuar në shoëbizin shqiptar që pas ndarjes nga bashkëshorti dhe nisjes së një romance me ish-deputetin Mark Frroku.

Së fundmi Dembacaj ka publikuar në rrjetin social Instagram një foto së bashku me Mark Frrokun ku të shumtë qenë komentet.

“Po e zgjodhe me të mirë se veten ta marrin të tjerat prandaj kujdes”, shkruhet në një koment.

“Le të tentojnë 😉”, i kthehet Rudina.