Connect with us

Ish lideri i PS në gjendje të rëndë shëndetësore, Fatos Nano shtrohet në reanimacion

Lajmi Fundit

Ish lideri i PS në gjendje të rëndë shëndetësore, Fatos Nano shtrohet në reanimacion

Ish-kryeministri socialist, Fatos Nano, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Mësohet se ish-kryeministri Nano, 70-vjeç, është shtruar në një spital privat në kryeqytet ku po merr trajtim mjekësor, raporton News24.

Sipas burimeve, Nano ndodhet nën kujdesin e mjekëve në reanimacion, por ende nuk dihen shkaqet shëndetësore dhe arsyeja e komplikacioneve.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top