Connect with us

TRAGJEDI/ Mes tyre një foshnjë, 4 anëtarët e familjes gjenden të vdekur brenda shtëpisë

Lajmi Fundit

TRAGJEDI/ Mes tyre një foshnjë, 4 anëtarët e familjes gjenden të vdekur brenda shtëpisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA, ku 4 pjesëtarët e një familjeje janë gjetur pa jetë në apartamentin e tyre.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Nju Jorkut, ku trupat e 4 anëtarëve të familjes, mes të cilëve dhe një foshnjë, u gjetën brenda një apartamenti në “Upper West Side”.

Një zyrtar i lartë i policisë tha se dera e banesës ishte e mbyllur nga brenda, teksa policia ka gjetur pranë trupit të viktimave 3 thika të gjakosura.

Gjithçka u zbulua kur një i afërm, i cili ishte i shqetësuar pasi nuk po komunikonte dot me ta dhe shkoi në apartamentin e tyre për të kontrolluar familjen.

Policia ka nisur hetimet, teksa paraprakisht dyshohet për një krim brenda familjes.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top