Connect with us

Çfarë po e bën bashkë Flori Mumajesin dhe Luizi? Këngëtari i thotë të gjitha me foton e fundit

Lajmi Fundit

Çfarë po e bën bashkë Flori Mumajesin dhe Luizi? Këngëtari i thotë të gjitha me foton e fundit

Gjatë kohës kur Luizi gjendej brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Flori ka treguar hapur se ka qënë një ndër mbështetësit e tij në atë format.

Pasi u shpall fituesi i “BBV2”, Luizi ka qënë tepër i angazhuar me projekte të ndryshme si edhe me koncerte të shumta.

Por duket se më në fund, Luizi ka vendosur të “bjerë” në duar e një prej kompozitorëve më të talentuar në Shqipëri dhe bëhet fjalë për Flori Mumajesin.

Ka qënë një postim i bërë në profilin e Instagramit të Luizit, ai që ka ngritur dyshimet se një projekt i ri muzikor po vjen mes dyshes.

Në foton e postur shihen dy duar duke i rënë pianos dhe sipas fansave dhe një prej faqeve që mbështët Luizin, @luizkryefjalanew, bëhet fjalë për dy artistët mjaft të dashur të publikut shqiptar, Flori dhe Luizi.

Nuk është ende e qartë se për cfarë po punon dyshja, por një gjë është e sigurt, një bashkëpunim mes tyre po pritet me padurim…

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top