Connect with us

Tronditëse! 50-vjeçari vret me thikë nënën, ja vendimi drastik që merr më pas

Lajmi Fundit

Tronditëse! 50-vjeçari vret me thikë nënën, ja vendimi drastik që merr më pas

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një 50 vjeçar ka vrarë me thikë nënën e tij dhe më pas veten.

Mediat vendase shkruajnë se ngjarja ka ndodhur në Milano mëngjesin e kësaj të mërkurë në apartamentin ku jetonte nëna e tij.

Ka qenë vetë 50 vjeçari që ka njoftuar policinë që ka vrarë një person dhe më pas ka kryer vetëvrasje duke u hedhur nga një lartësi.

Ndërkohë autoritetet vijojnë punën për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje të rëndë.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top