Connect with us

VIDEO/ Μαkina bie në ujëνarë, momenti kur dëshmitarët hidhen në ujë për të shpëtuar ναjzën dhe të αtin

Lajmi Fundit

VIDEO/ Μαkina bie në ujëνarë, momenti kur dëshmitarët hidhen në ujë për të shpëtuar ναjzën dhe të αtin

Një makinë e parkuar ra në një ujëvarë në shtetin indian të Madhya Pradesh. Ngjarja ndodhi të dielën në ujëvarën Lodhiya Kund, një pikë e njohur turistike.

https://www.epovid.com/embed/4d23d38e48fef649e28d

Dëshmitarët filmuan momentin kur mjeti bie në ujëvarë ndërsa dëgjohen duke bërtitur, pasi panë se brenda makinës kishte njerëz.

Disa prej tyre u futën me shpejtësi në ujë për të shpëtuar vajzën dhe të atin e saj, që mbetën të bllokuar, teksa makina u zhyt në ujë.

Sipas policisë, incidenti ndodhi nga pakujdesia, pasi makina ishte e parkuar shumë pranë ujit.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top