Connect with us

VIDEO/ Dalin ραmjet e rënda, viktima e qëllon me grυsht i pari djalin e αnëtares së KLP-së, Rei Meta i kthehet dhe e dhυnon për νdekje

Lajmi Fundit

VIDEO/ Dalin ραmjet e rënda, viktima e qëllon me grυsht i pari djalin e αnëtares së KLP-së, Rei Meta i kthehet dhe e dhυnon për νdekje

Dalin pamjet e rënda nga sherri në Vlorë, ku djali i anëtares së KLP-së, Nurihan Seitu (Meta), la të vdekur ndërtuesin 55-vjeçar, Armando Meshau.

Nga pamjet e siguruara për BalkanWeb nga gazetari Enrik Mehmeti, shihet Rei Meta dhe Armando Meshau duke debatuar fillimisht me fjalë.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top