Connect with us

Donaldi do të xhelozojë, Bora zbulon më shumë se ç’duhet me fotografinë e fundit

Lajmi Fundit

Donaldi do të xhelozojë, Bora zbulon më shumë se ç’duhet me fotografinë e fundit

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo me çdo postim të saj e merr vëmendjen e ndjekësve të saj.

Në postimin e fundit ajo është shfaqur nga pushimet të cilat duket se po i shijon shumë.

Bora me këtë fotografi ka zbuluar pak më shumë se herave të tjera.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top