Connect with us

Luana Vjollca humb kontrollin në diskotekë, veprimin që bëri nuk do ta bënte asnjë vajzë

Lajmi Fundit

Luana Vjollca humb kontrollin në diskotekë, veprimin që bëri nuk do ta bënte asnjë vajzë

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca duke se po i shijon mbrëmjet verore edhe me shoqërinë e saj.

Ajo në një diskotekë në Tiranë shihet me një fustan të bardhë dhe shumë komode për të kërcyer.

Por një detaj habiti të gjithë, e sidomos vajzat që e ndekin bukuroshen.

Ajo u shfaq me fshesë në dorë duke fshire lokalin ku po argëtohej.

A e bëri për shaka apo humbi pak kontrollin nga alkooli, këtë e di vetëm Luana.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top