Connect with us

Me fustanin as dy gisht, Beniada lajmërohet nga Dubai

Lajmi Fundit

Me fustanin as dy gisht, Beniada lajmërohet nga Dubai

Modelja e njohur, tani më edhe prezantuese e dashur Beniada, sot filloi pushimet vjeshtore në Dubai.

Ajo bëri publike lidhjen me vëllain e Arbër Hajdarit, Blertit.

Çifti simpatik edhe pse po mundohen ta mbajnë shumë private lidhjes së tyre, nuk po i ikin syrit te fansave.

Sot Beniada postoi një fotografi në Dubai, ku flitet se është e shoqëruar me të dashurin e saj.

Mbetet të zbulohet nëse Beniada, do të na informoj më shumë lidhur më të dashurin e saj.

Ndryshe Beniada dhe Blerti jane takuar te “Procesi Sportiv”, pasi ky i fundit kishte shkuar mysafir si nje ish futbollist i njohur.

Diten e sotme Bediada ka publikuar nje video ne instastory teksa kishte reklamuar trupin e saj ne nje fund shume te shkurte, gati te zbulonte me shume se c’duhej.

Shiko videon:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top