Connect with us

Leonora e konfirmon lidhjen e dashurisë, do të martohem këtë vit!

Lajmi Fundit

Leonora e konfirmon lidhjen e dashurisë, do të martohem këtë vit!

Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi, ka dhënë detaje për lidhjen e saj të dashurisë edhe pse gjithmonë qëndron “hermetikisht” e mbyllur sa i përket jetës së saj private.

Së fundmi e ftuar në emisionin “Favorit” ajo ka konfirmuar lidhjen e dashurisë duke zbuluar se mund të martohet në vitin 2023 “S’di a ka me pas dasmë, por mendoj që do të martohet këtë vit”, ka thënë Leonora.

Kujtojmë që ka kohë që Leonora Jakupi është raportuar se është në lidhje me një zyrtar në instucionet publike me emrin Nexhat Krasniqi, ky i fundit raportohet se ka qenë i martuar dhe ka pas edhe fëmijë.

Ndryshe, Leonora eshte nje nga kengetaret me te dashura shqiptare, ku tash e shume vite ne skene pelqehet per kenget e bukura qe sjell e per paraqitjet mahnitese ne skene.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top