Connect with us

Nusja e Sinanit bën ndryshimin drastik në pamje, nuk do ta njihni

Lajmi Fundit

Nusja e Sinanit bën ndryshimin drastik në pamje, nuk do ta njihni

Andrra Destani është një ndër emrat më të njohur në mediet rozë, me përkushtimin që ka tek vetja në çdo kohë shkëlqen dhe nuk mungon edhe në lajme.

Ajo eshte aktive duke sjellur foto te ndryshme nga perditshmeria e saj ne pune dhe jeta e saj private.

Nene e dy djemve tashme por kjo nuk dallohet fare ne format e saj trupore si te ishte modele, duke u apraqitur gjithmone mahnitese.

Në një imazh të fundit, me grimin perfekt që ka realizuar Andrra bën dritë dhe vështirë të njihet, për më shumë, vlerësojeni.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top