Connect with us

Shpat Kasapi shtëpinë me pamje përrallore (Foto)

Lajmi Fundit

Shpat Kasapi shtëpinë me pamje përrallore (Foto)

Shpat Kasapi dhe Selvija janë ndër çiftet më të komentuar në mediet rozë, Selvija poashtu u be e njohur nga fama e bashkeshortit te saj ku tashme eshte mjaft e ndjekur ne rrjete sociale.

Dyshja në shumë aspekte kalojnë në lajm, duke shkëlyqer me pozat e shumta, eshtë Selvija ajo e cila ndan imazhe kohë pas kohe, duke qenë aktive më përditshmërinë që bën.

Në një foto të fundit, ndan një imazh të shtëpisë ku duket me pamje përrallore, e rregulluar kaq bukur deri ne detajin e fundit dhe e sistemuar u pelqye edhe nga ndjekesit e saj.

Ndryshe, ata jane edhe prinder te nje djali ku shpesh na sjellin imazhe te embla krah tij si nje familje e vogel por kaq e bukur dhe e lumtur duke percjellur vetem pozitivitet.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top