Connect with us

FOTO+VIDEO | Sofia Vergara feston divorcin: Vallëzon me tanga me bikini në Itali

Lajmi Fundit

FOTO+VIDEO | Sofia Vergara feston divorcin: Vallëzon me tanga me bikini në Itali

Aktorja Sofia Vergara (51) dhe Joe Manganiello (46) po divorcohen zyrtarisht pas shtatë vitesh martesë.

Megjithatë, videoja që ajo ka postuar në rrjetet sociale tregon se vendimi për divorc nuk është i vështirë për aktoren.

Do të vdesim nga vapa, por jemi të kënaqur”, ka shkruar shkurt ajo nën video.

Sofia e buzëqeshur kërcen me një tanga-bikini provokuese dhe trupi i saj i skalitur del në pah, kështu që Xho e di se çfarë humbi. Me një gotë dhe një shishe në dorë ka treguar se edhe në momente të vështira di të argëtohet.

Kujtojmë se Sofia dhe Joe u takuan në vitin 2014 dhe u fejuan gjashtë muaj më vonë. Ata u martuan një vit më vonë në Palm Beach dhe në ceremoni morën pjesë 350 të ftuar, mes tyre edhe shumë të famshëm.

Nuk ka dyshim se shumë njerëz do të donin ta kalonin kështu kohën e tyre pas divorcit dhe shikoni se si është dukur në video.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top