Connect with us

Nënë e Rita Orës “e çon në qiell” reperen shqiptare

Lajmi Fundit

Nënë e Rita Orës “e çon në qiell” reperen shqiptare

Të gjithë shqiptarët krenohen me sukseset e artistes shqiptare me famë botërore, Rita Orës.

Në mesin e tyre edhe Tayna e cila këtë vendosi ta tregonte publikisht.

Ajo ka publikuar në Instagram një story ku shihet Rita në një nga intervistat e saj të fundit teksa shkruan: “Ti je e dashur dhe ne të gjithë jemi krenarë me ty”.

Për këtë postim të reperes ka reaguar nëna e Ritës, Vera Ora e cila e ka vlerësuar gjestin e Taynës.

“Sa e ëmbël dhe origjinale nga Tayna për vlerësimin dhe dashurën për Ritën.

Këshilla ime: Bëhu e fortë që të mund të jesh e vërtetë ndaj vetës, është në rregull të jesh vlerësues ndonjëherë, të bën të qëndrosh me këmbë në tokë derisa ndihmon të tjerët ose ata që kalojnë në të njëjtën rrugë.

P.S Tayna e dua muzikën tënde”, ka shkruar Vera./Insajderi

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top