Connect with us

Arbenita Ismajli rikthehet, publikon video hot nga palestra

Lajmi Fundit

Arbenita Ismajli rikthehet, publikon video hot nga palestra

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, ka qenë një nga emrat më të komentuar ditëve të fundit.

Kjo pasi gjatë javës së kaluar u raportua në media se bashkëshorti i saj, reperi Fero, ka ushtruar dhunë ndaj saj.

I njëjti u arrestua menjëherë dhe u tha se iu caktua masa e paraburgimit prej 30 ditësh.

Pas kësaj, pati reagime nga të dyja palët – të cilët hodhën akuza kundrejt njëri-tjetrit.

Arbenita duket se po qëndron akoma në Gjilan dhe së fundmi ka publikuar një video duke ushtruar në palestër.

Ajo ka vënë në pah linjat trupore, gjersa tregon se i është rikthyer rutinës dhe gjërave të zakonshme.

Theksojmë që ajo dhe Fero kanë bashkë një vajzë të quajtur, Nina.

Shiko videon:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top