Connect with us

Foto/ Adhυrues i fΙaktë, kush është i riu që ka gdhendur si tatυazh në trυp portretin e Ramës

Lajmi Fundit

Foto/ Adhυrues i fΙaktë, kush është i riu që ka gdhendur si tatυazh në trυp portretin e Ramës

Deri tani kishim parë tatuazh vetëm portretin e ish-kryeministrit Sali Berisha në krahun e ndonjë mbështetësi të zjarrtë të tij.null

Kësaj here e ka radhën kryeministri Edi Rama që duket se do të jetë po aq jetëgjatë në politikë sa Berisha.

Një i ri ka bërë tatuazh fytyrën e tij në kurriz duke e reklamuar me po aq bujë sa fansat e Berishës.

Foto/ Adhurues i flaktë, kush është i riu që ka gdhendur si

Fotoja është shkëputur nga një qytetar në plazh dhe po bën xhiron në rrjetet sociale.

Portreti i ish-kryeministrit Sali Berisha është vendosur në kraharorin e Uljan Kolgjegjës, një i ri nga Tropoja dhe një admirues shumë i zjarrtë i ish-kryeministrit Sali Berisha

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top