Connect with us

Β.υrri ne em igraciοn i dergοnte leke, ajo i hαrxhoηte me te d. αshυrin

Lajmi Fundit

Β.υrri ne em igraciοn i dergοnte leke, ajo i hαrxhoηte me te d. αshυrin

Një vjehërr e nëpërkëmbur sidomos kur i ke tradhtuar edhe djalin nuk duhet marrë asnjëherë lehtshëm.

Rasti më i fundit vjen nga një qytet i Shqipërisë së mesme ku vjehrra ka kapur mesazhet e nuses së djalit me dashnorin duke i bërë gjëmën në Facebook.

Pasi ka konstatuar se nusja harxhonte shumë para nga ato që i sillte djali nga emigracioni, vjehrra e ka ndjekur duke gjetur momentin për të parë celularin e saj.

Aty zbulon se nusja kishtë një lidhje tjetër dhe një pjesë të mirë të parave, përfshirë

edhe ato që bashkëshorti i kishte nisur për karrocën e djalit, ia dërgonte të dashurit të saj.

Mesazhet janë hedhur në Facebook prej vjehrrës dhe tashmë po bëjnë xhiron e internetit, ndërsa çështja ka shkuar edhe në gjykatë për shkurorëzim.

Me këto fakte, zor se nusja do ta ketë të lehtë!

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top