Connect with us

E trishtë! Humb jetën polici në Kosovë (Emri)

Lajmi Fundit

E trishtë! Humb jetën polici në Kosovë (Emri)

a ndërruar jetë efektivi i Policisë së Kosovës në Stacionin e Kamenicës, Adem Syla. Lajmin për vdekjen e policit e ka dhënë sot komandanti i stacionit policor në Kamenicë, Florim Klaiqi.

Klaiqi është shprehur i trishtuar nga lajmi i hidhur i vdekjes së kolegut të tij, të cilin e ka quajtur një profesionist të madh në fushën e zbatimit të ligjit.

“Jemi të trishtuar nga ky lajm i hidhur, na la zyrtari Policor Adem Syla, një profesionist i madh në fushën e zbatimit të ligjit, i cili na tregoj se në secilën punë duhet të tregohen parimet njerëzore dhe morale”, ka thënë Klaiqi.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top