Connect with us

I dogjën makinën në Vlorë, flet pronari: Kam parkuar si çdo natë këtu, nuk e di pse ndodhi

Lajmi Fundit

I dogjën makinën në Vlorë, flet pronari: Kam parkuar si çdo natë këtu, nuk e di pse ndodhi

Tre makina u dogjën gjatë natës në lagjen “Pavarësia” në Vlorë. Sipas dyshimeve të para mendohet se ka qenë zjarrvënie e qëllimshme.

Sakaq pronari i njërës prej makinave të djegura Nerizan Hoxha ka thënë për abcnews.al se nuk dyshon tek asnjë person dhe se nuk e di pse ia kanë bërë këtë gjë.

“Unë punoj në ndërtim. Kam parkuar si çdo natë këtu. Nuk kam asnjë dyshim. S’e di pse më është bërë kjo gjë. Shpresoj që policia ta gjejë personin”, tha ai.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top