Connect with us

Adelina Tahiri ka vendosur të mos ia lërë mend në kokë ish-burrit, shfaqet e zhveshur para njerëzve

Lajmi Fundit

Adelina Tahiri ka vendosur të mos ia lërë mend në kokë ish-burrit, shfaqet e zhveshur para njerëzve

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj.

Por, duket se bukuroshja po e vazhdon jetën e saj si mos më mirë.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur më provokative se asnjëherë më parë./ORAinfo/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top