Connect with us

Bebe Rexha ndahet nga i dashuri, arsyeja do të iu habisë

Lajmi Fundit

Bebe Rexha ndahet nga i dashuri, arsyeja do të iu habisë

Bebe Rexha është ndarë nga partneri i saj për arsye se ai i ka thënë se është shëndoshur.

Këngëtarja e famshme shqiptare postoi javën e kaluar një “screenshot” (të fshirë më vonë) nga biseda me Keyan Safyrari, ku mund të lexoheshin kritika mbi faktin që ajo kishte shtuar 15 kg.

“Ej, kurrë nuk të kam thënë që nuk je e bukur ose që nuk të dua.

Në fakt, të thashë që ishe shumë e bukur dhe se sa shumë të doja.

Por, të kam thënë që gjithmonë do të isha i sinqertë me ty dhe fytyra jote po ndryshonte, kështu që ta thashë…

Për këtë po bisedonim dhe ti më pyete vetë…

Doje që të gënjeja? Ke shtuar 15 kg dhe fytyra të ka ndryshuar.

Duhet të bëj sikur nuk ka ndryshuar? Kështu do të ishte më mirë? Kur shtova unë 1 kg më quajte të shëndoshë.

Kjo nuk do të thotë se ti nuk më do më.

Nëse po kërkon arsye për t’u ndarë, ka më shumë kuptim, por nuk është kjo arsyeja e vërtetë”, i ka shkruar partneri.

“Nëse nuk je e lumtur me mua, me veten ose me jetën dhe nuk sheh të ardhme së bashku, atëherë jemi dakord dhe kjo është arsyeja.

Mos përdor diçka të tillë si armë për pasiguritë që mund të kesh.

Ta dish që më je dukur gjithmonë e bukur dhe të kam dashur”, shton ish-partneri i Bebe Rexhës.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top