Connect with us

Motrat Tahiri i ‘çmendin’ pushuesit, shfaqen kaq provokuese nga plazhi

Lajmi Fundit

Motrat Tahiri i ‘çmendin’ pushuesit, shfaqen kaq provokuese nga plazhi

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Këngëtarja kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj, milioneri 50 vjeçar nga Maqedonia e Veriut.

Por, duket se ndarja nuk po e pengon që ta vazhdojë jetën përrallore që ka bërë.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet e shoqëruar nga motra e saj, Diana duke i kaluar pushimet në një plazh luksoz.

Me bikini dhe në disponim të mirë, Adelina dhe motra e saj nuk hezitojnë t’i ekspozojë linjat e tyre të bollshme.

Me këtë pamje ato duket se i kanë ‘çmendur’ pushuesit. /ORAinfo/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top