Connect with us

Kiara “merr mundimin” dhe gatuan, reagimi i Luizit nuk pritej

Lajmi Fundit

Kiara “merr mundimin” dhe gatuan, reagimi i Luizit nuk pritej

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë në qendër të vëmendjes dhe po e shfrytzojnë në maksimum këtë fakt. Dyshja përpos projekteve janë shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, ku ndajnë detaje nga jeta e tyre private.

Së fundmi Kiara në një postim në Twitter ka publikuar një pjesë të një bisede të saj më Luizin në Whatsapp, ku i ka dërguar atij një foto të ushqimit që po konsumonte, të cilin thotë se e ka gatuar vetë.

“Jo po se thua s’di me gatu”, ka shkruar Kiara krahas fotos së ushqimit.

Interesante në këtë mes ishte përgjigja e Luizit, i cili i ka shkruar: “Mendova se kishe vjellur”.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top