Connect with us

“A ti dha Luizi 5 mijë eurot?” Ronaldo nxjerr ‘zbuluar’ këngëtarin: Nuk mi ka dhënë, mesa duket…(Video)

Lajmi Fundit

“A ti dha Luizi 5 mijë eurot?” Ronaldo nxjerr ‘zbuluar’ këngëtarin: Nuk mi ka dhënë, mesa duket…(Video)

Çështja e premtimit të 5 mijë eurove, duket se nuk po harrohet mes Luizit dhe Ronaldos.

E pyetur nga Jori, Ronaldo tregoi se akoma nuk i ka marrë 5 mijë eurot, por ndoshta prej procedurave të çmimit të madh të spektaklit.

“Ka premtuar 5 mijë euro. Se kjo është pyetja më e madhe që më bëjnë në Instagram.

Ju e dini historinë besoj, kur ishim në shtëpi tha “Kur të fitoj çmimin e madh, do të të jap 5 mijë euro, ndaq bëj botoks, ndaq prishi ku të duash. Nuk mi ka dhënë se mesa duket nuk kanë mbaruar procedurat”, tha Ronaldo.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top