Connect with us

Këngëtari i njohur shqiptar ‘i merr leje’ gruas për të dalë me fansen, habit me reagimi epik bashkëshortja e tij (Video)

Lajmi Fundit

Këngëtari i njohur shqiptar ‘i merr leje’ gruas për të dalë me fansen, habit me reagimi epik bashkëshortja e tij (Video)

Këngëtari Aurel Thëllimi i ftuar sot në “E Diell”, në rubrikën “Hëna apo Diell”, i ka bërë një rreng në transmetim live gruas së tij.

Ai i tha se nuk do të shkonte në shpi dhe se do dilte me një fanse të çmendur të tij, por akoma më interesante ishte përgjigja e saj.

Aurel Thëllimi: Elda, o shpirt dëgjo… unë sot nuk do të vij në darkë. Është një fansja ime e çmendur këtu dhe ka menduar “o do rrimë sot…”. Jam I detyruar të rri me të, s’kam ça bëj.

Gruaja: Po mua pse më more?

Aurel Thëllimi: Po të mora, se duhet të të thosha dhe ty që mos të bëheshe merak nëse vonohem.

Gruaja: Të lutem, vazhdo.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top