Connect with us

Aksident i frikshëm në Librazhd, përmbyset makina në mes të rrugës, shpëton për mrekulli nëna me foshnjen (Foto)

Lajmi Fundit

Aksident i frikshëm në Librazhd, përmbyset makina në mes të rrugës, shpëton për mrekulli nëna me foshnjen (Foto)

Një aksident i friskhëm ka ndodhur këtë të diel në aksin Librazhs-Prrenjas, ku një makinë është përmbysur në mes të rrugës, pranë fshatit Pishkash.

Siç shihet edhe nga FOTO makina është rrokullisur në rrugë, ndërkohë që brenda mjetit ndodhej një grua dhe fëmija i saj një vjeç.

Fatmirësisht nëna dhe fëmija nuk kanë pësuar lëndime, ndërsa drejtuesi i mjetit ka thyer krahun./AlbEu.com/

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top