Connect with us

Bledi Mane rrëfen historinë me mamanë e Dea Mishel dhe shokon me deklaratën e fortë: Më kërkonte llogari pse jam…

Lajmi Fundit

Bledi Mane rrëfen historinë me mamanë e Dea Mishel dhe shokon me deklaratën e fortë: Më kërkonte llogari pse jam…

Gazetari Bledi Mane ka treguar sot në “E diel”, në rubrikën “Trotuar”, një histori të prindërve të Dea Mishel.

Ai tha se një natë në Gjirokastër ishin duke ngjitur kalanë dhe rastisi prindërit e Dea Mishel dhe nëna e saj po i kërkonte llogari se pse ishte zënë me të në BBV2.

Isha një natë në festivalin e Gjirokastrës, u ngjita te kalaja që ishte plot me njerëz dhe sinqerisht që u ndjeva në siklet. E para, se ishte mamaja e Deas që më kërkonte llogari pse jam zënë me Dean.

Pastaj duke u ngjiur, shumë njerëz vinin më thonin “Ua Bledi Mane po ti je shumë i gjatë, fillonin donin foto. Dhe te qafa e pazarit po e njëjta gjë, ditën tjetër çfarë ndodhi, ra fama…, tha Bledi Mane.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top