Connect with us

Nena i merr jeten djalit te saj duke i dhen nje grusht me ilace

Lajmi Fundit

Nena i merr jeten djalit te saj duke i dhen nje grusht me ilace

Nena helmon djalin e pasi pasi i jep te pije ilacet e depresionit. Ajo lajmeron urgjencen por kur ata vijne djali kishte nderruar jete.

Por me pas policia zbardh ngjarjen ku mesohen se nena i ka dhene te birit te pi ilace depresioni dhe ky veprim ishte fatal per te plus qe ajo dhe e kishte rrahur ate.

Ajo mori keto veprime ndaj djalit pasi mesoi se bashkeshorti e la ate per nje grua tjeter dhe e ka bere kete veprim qe te hakmerret ndaj ish-bashkeshortit te saj transmeton shiko.news

Policia zbuloi mesazhet qe ajo i dergonte ish-bashkeshortit te saj:”Të premtoj, nuk do ta shohësh më. Do ta shohësh. Mirupafshim. Shko dhe shijo jetën.”

Pas kesaj ngjarje nena denohet me burgim te perjetshem transmeton shiko.new

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top