Connect with us

AJM I FUNDIT/ Humb jetën e moshuara, ra nga kati i 7-të i pallatit

Lajmi Fundit

AJM I FUNDIT/ Humb jetën e moshuara, ra nga kati i 7-të i pallatit

Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme në Tiranë.

Policia njofton se një 87-vjeçare ka rënë nga kati i 7-të i pallatit ku jetonte dhe për pasojë ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Haxhi Hysen Dalliu”. Ende nuk dihet nëse e moshuara vuante nga ndonjë sëmundje.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top