Connect with us

E çuditshme/ E dashura e lejon Neymar të bëjë s*ks me femra të tjera, por i ka vendosur disa kushte

Lajmi Fundit

E çuditshme/ E dashura e lejon Neymar të bëjë s*ks me femra të tjera, por i ka vendosur disa kushte

Neymar është pothuajse gjithmonë në qendër të vëmendjes në fushë.

Talenti, shpejtësia dhe vizioni i tij e kanë bërë atë një yll që kur filloi të luante futboll për klubin brazilian Santos, më pas tek Barcelonës dhe tani tek PSG.

Mirëpo, ai është në qendër të vëmendjes edhe për shkak të jetës së tij private.

Sulmuesi brazilian aktualisht është në një lidhje me Bruna Biancardi.

Në fakt, së fundmi të dy i kanë dhënë një mundësi të dytë njëri-tjetrit dhe kanë njoftuar pak javë më parë se janë në pritje të një fëmije së bashku.

Ky është është fëmija i dytë për Neymar Jr, i cili ka edhe djalin Davi Lucca.

Tradhtitë e tyre nuk mund të bëhen kurrë publike

Media online ‘Em Off’ ka zbuluar një detaj të pazakontë në marrëdhënien mes Bruna Biancardi dhe Neymar Jr.

Sipas medias, Bruna Biancardi ka pranuar që futbollisti ta tradhtojë, por të dy kanë vendosur 3 kushte që sulmuesi i PSG s’mund t’i thyejë.

“Neymar Jr ka një marrëveshje me të dashurën e tij, Bruna Biancardi”, raportoi Em Off.

Sipas marrëveshjes tradhtitë e Neymar nuk duhet të bëhen kurrë publike.

Këto janë tre kushtet për Neymar

Lojtari i PSG-së është i lirë të flirtojë dhe madje të bëjë seks me femra të tjera.

Por ai duhet të jetë diskret, të përdorë prezervativ dhe të mos i puthë në gojë.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top