Connect with us

Ndodhë në qytetin e njerëzve “të butë”, aksidentohen dy vetura dhe më pas shoferët rrahën mes vete

Lajmi Fundit

Ndodhë në qytetin e njerëzve “të butë”, aksidentohen dy vetura dhe më pas shoferët rrahën mes vete

Istogu njihet si qytet ku njerëzit janë më të qetë dhe më të buta nga natyra. Por kjo sot është demantuar në një rast të ndodhur në qendër të qytetit.

Dy vetura janë aksidentuar në qendër të Istogut.

Kjo nuk ishte e tëra. Dy shoferët më pas kanë qëruar hesapet mes vete duke u rrahur mes vete.

Policia e Kosovës ka arritur në vendin e ngjarjes dhe ka arrestuar dy persona të përfshirë në konfikt dhe të njëjtit janë duke dhënë deklarata në stacionin e Policisë në Istog./Indeksonline/

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top