Connect with us

Pas martesës dhe pushimeve, nuk do ta besoni në ҫfarë gjendje ka përfunduar Arbana Osmani

Lajmi Fundit

Pas martesës dhe pushimeve, nuk do ta besoni në ҫfarë gjendje ka përfunduar Arbana Osmani

Arbana Osmani është njëra ndër moderatoret më të njohur në shqiptari.

Ajo është martuar, por nuk ka bërë publike shumë pamje nga dasma.

Moderatorja pas dasmës ka filluar pushimet me bashkëshortin.

E në fotografinë e fundit ajo nuk duket se i ka kushtuar shumë vëmendje pamjes.

Arbana pas dasmës po duket paksa e lodhur.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top