Connect with us

Engji edhe në festa familjare me ‘miniq’, por po duket tejet bukur

Lajmi Fundit

Engji edhe në festa familjare me ‘miniq’, por po duket tejet bukur

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo ka kohë që ka nisur të ushtrojë profesionin e këngëtares dhe po ia del shumë mirë.

E sot Engjëllusha Salihu përmes një postimi e ka uruar hallën e saj për ditëlindje.

Por, fustani dhe pamja e saj e bukur morën vëmendjen e fansave.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top