Connect with us

26-vjeҫari nga Peja vuan nga një sëmundje e rëndë, Blero bën gjestin e madh për të

Lajmi Fundit

26-vjeҫari nga Peja vuan nga një sëmundje e rëndë, Blero bën gjestin e madh për të

Blero është një ndër këngëtarët më të njohur dhe më të dashur për publikun.

Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes postimit të fundit, ai ka apeluar për ndihmë për një 26-vjeҫar nga Peja.

Ai vuan nga një sëmundje e rëndë prej veshkëve.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top