Connect with us

Violeta i modernizon edhe veshjet tradicionale, zbulon më shumë se ҫ’duhet në to

Lajmi Fundit

Violeta i modernizon edhe veshjet tradicionale, zbulon më shumë se ҫ’duhet në to

Violeta vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur me një veshje tradicionale.

Por, edhe këtë lloj veshje, këngëtarja e ka modernizuar në formën e saj.

Ajo ka zbuluar gjoksin në këtë fustan me motive tradicionale.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top