Connect with us

Tjetër tragjedi në një familje shqiptare, burri vret gruan dhe më pas veten në Amerikë

Lajmi Fundit

Tjetër tragjedi në një familje shqiptare, burri vret gruan dhe më pas veten në Amerikë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në një familje shqiptare në Huntertown të Shteteve të Bashkura.

Sipas mediave amerikane 49-vjeçari Arben Gllafce dhe bashkëshortja e tij 48-vjeçare Arjana Gllafce, janë gjetur të vdekur brenda në shtëpi.

Kur oficerët arritën, ata gjetën çiftin të vdekur nga plagët e marra.

Mjeku ligjor e cilësoi vdekjen e Arjana Gllafces si vrasje, e 13-ta në qark këtë vit, nga plagët e shumta me armë zjarri dhe e cilësoi vdekjen e Arben Gllafces si një vetëvrasje nga një plagë me armë zjarri.

Ata kishin dy djem, 24 vjeç dhe një tjetër në moshë minorene autik.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top