Connect with us

FOTO/Tragjedia në SHBA, zbulohet identiteti i gruas që u vra nga burri

Lajmi Fundit

FOTO/Tragjedia në SHBA, zbulohet identiteti i gruas që u vra nga burri

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në një familje shqiptare në Amerikë ku ka mbetur i vdekur një çift shqiptar.
Kur oficerët arritën, ata gjetën çiftin të vdekur nga plagët e marra.

Gjithashtu mësohet se çifti lanë pas 2 fëmijë, një 24-vejçar dhe një fëmijë të vogël autik

Familjarët e çiftit Gllafce kërkojnë ndihmë për fëmijët e mbetur jetim dhe kanë hapur një llogari në gofound me.
SHIKO FOTOT:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top