Connect with us

U përplas për vdekje, pedagogia fjalë të ndjera për 22-vjeçaren: Pate jetë të shkurtër, por plot dinjitet

Lajmi Fundit

U përplas për vdekje, pedagogia fjalë të ndjera për 22-vjeçaren: Pate jetë të shkurtër, por plot dinjitet

Një aksident i rëndë u regjistrua mbrëmjen e djeshme në Durrësit ku mbeti viktimë një 22-vjeçare.

Ditën e sotme u njoftua vdekja e Erisa Aliaj e cila u përplas për vdekje nga një makinë e cila po lëvizte me shpejtësi.

Pasi makina e ka përplasur viktima ka përfunduar në anën tjetër të trotuarit. Ajo është dërguar menjëherë drejt spitalit të Durrësit, por nuk ka mundur t’i shpëtojë plagëve të marra.

Vdekja e 22-vjeçares ka tronditur të gjithë sidomos të afërmit e saj dhe ata që e njihnin.

Në lidhje me humbjen e 22-vjeçares ka reaguar edhe pedagogia e saj, Eva Allushi e cila për mes një postimi në Facebook ka shkruar se e reja që humbi jetën përveçse studionte, edhe punonte.

Sipas saj në kohën kur ka pësuar aksidentin, 22-vjeçarja ka qenë duke u kthyer nga puna.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top