Connect with us

Efi i merr vendin moderatores së njohur, ja emisioni që do të drejtojë së shpejti në Top Channel

Lajmi Fundit

Efi i merr vendin moderatores së njohur, ja emisioni që do të drejtojë së shpejti në Top Channel

Një gjë është e sigurt që Bora Zemani nuk do të jetë më prezantuesja e Përputhen në shtator.

Por në korridoret e Top-Channel qarkullojnë thashetheme se ky program do ti

besohet një ish konkurrenteje të Përputhen dhe ajo është Efi Dhedhes.

Efi ishte edhe pjesë e Big Brothet Vip këtë vit dhe tashmë është një figurë e Top-Channel.

Megjithatë një tjetër emër që është menduar është edhe Kiara Tito,

programi i së cilës nis së shpejti në Top-Channel.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top