Connect with us

Skena si në filma, ja si arritën tre shqiptarë “t’ja mbathin” nga qelitë e burgut

Lajmi Fundit

Skena si në filma, ja si arritën tre shqiptarë “t’ja mbathin” nga qelitë e burgut

Tre shqiptarë janë arratisur nga qelitë e paraburgimit në zonën e Medinit në Greqi mesnatën e djeshme.

Sipas medieve greke, njëri prej tyre, 35 vjeç është arrestuar ndërsa vijojnë kërkimet për dy bashkatdhetarët e tjerë.

Dy prej shqiptarëve akuzoheshin për drogë dhe tjetri për vrasje.

Sipas policisë, tre të arratisurit kanë prerë parmakët e qendrës së paraburgimit, që ndodhet në anën e pasme të katit të dytë të pallatit dhe janë zbritur me çarçafë.

Së bashku me tre shqiptarët ka tentuar të arratiset edhe një gjeorgjian, por është vënë re nga policia dhe është ndaluar.

Ata ndodheshin në qelitë e paraburgimit, në pritje të masës së sigurisë nga Gjykata.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top