Connect with us

Nënë e katër fëmijëve, por shikojeni si duket në bikini Ardiana Matoshi

Lajmi Fundit

Nënë e katër fëmijëve, por shikojeni si duket në bikini Ardiana Matoshi

Kush do thoshte se Adriana është nënë e katër fëmijëve, shikojeni me bikini.

Aktorja dhe deputetja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj apo aktivitetet në kinematografi dhe kuvend.

Së fundmi, aktorja duket se ka shijuar disa ditë të mira pushimi, teksa ka publikuar një fotografi me bikini pranë një pishine.

Në një imazh ku shihet nën shoqërinë e një shoqeje të saj, aktorja e filmit “Martesa” vë në pah linjat e theksuara të trupit në këtë paraqitje me bikini të zeza.

Përkundër faktit që i ka kaluar të dyzetat dhe është nënë e katër fëmijëve, Adriana duket se vazhdon të qëndrojë në formë të mirë trupore.

Krahas projekteve kinematografike, Adriana që nga shkurti i vitit 2021, ushtron profesionin e saj edhe si deputete në Kuvendin e Kosovës, nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top