Connect with us

Kristian Asllani shënon supergol dhe kalon Shqipërinë në avantazh ndaj Ishujve Faroe (Video)

Lajmi Fundit

Kristian Asllani shënon supergol dhe kalon Shqipërinë në avantazh ndaj Ishujve Faroe (Video)

Fillon pjesa e dytë e ndeshjes së Shqipërisë me Ishujt Faroe me supergolin e Kristjan Asllanit.

Minuta e 51-të e ndeshjes dhe futbollisti i Interit shokon vendasit dhe shokët e tij të skuadrës me supergolin, që i rikthen kuqezinjtë në avantazh 2-1..

Goli i tij mund të jetë më i bukuri i kësaj jave.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top