Connect with us

“Ke marrë hijen e nuses”, Arbana shfaqet për herë të parë pas dasmës

Lajmi Fundit

“Ke marrë hijen e nuses”, Arbana shfaqet për herë të parë pas dasmës

Të shtunën Arbana dhe Eduarti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në Toskana, Itali.

Ceremonia u zhvillua në privatësi dhe Arbana ende nuk ka postuar foto nuse, por një foto pas dasmës nuk e ka kursyer për ndjekësit e saj.

Moderatorja shfaqet duke pozuar, e veshur me një fustan me lule dhe duket shumë elegante.

Mirëpo në komente të gjithë e kanë komplimentuar duke u shprehur se ka marrë hijen e nuses.

Fiks si nusja diten e Hene pas dasmes qenke veshur”, i shkruan një komentuese. “Paske marr hijen si nuset dikur diten e hene”, i shkruan një tjetër e komentet kanë vazhduar me mijëra.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top