Connect with us

I riu 21 vjeç përplas për vdekje me makinë motrën dhe dy fëmijët e saj

Lajmi Fundit

I riu 21 vjeç përplas për vdekje me makinë motrën dhe dy fëmijët e saj

Një aksident i rëndë ka ndodhur në SHBA, ku një i ri ka përplasur për vdekje me makinë motrën e tij, së bashku me fëmijët e saj.

Ngjarja ka ndodhur në veri të Nju Jorkut, ku Dalia Klink, 24 vjeç, vajza e saj 6-vjeçare dhe fëmija tjetër 17-vjeçar mbetën të vrarë.

Sipas mediave, makina “Ford Focus” me të cilin po udhëtonin u përplas kokë më kokë me automjetin e drejtuar nga Evan Klink, 21 vjeç.

Hetuesit janë ende duke u përpjekur të kuptojnë se çfarë ka ndodhur, por sipas dëshmitarëve, 21-vjeçari u zhvendos papritur në korsinë e kundërt të trafikut.

Mbetet e paqartë nëse devijimi ishte i qëllimshëm apo jo. Policia po përpiqet gjithashtu të përcaktojë shpejtësinë me të cilën udhëtonte Evan Klink.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top