Connect with us

Njëra pas tjetrës, momenti kur dhjetëra makina të Policisë futen në Kampin e Muxhahedinëve (Video)

Lajmi Fundit

Njëra pas tjetrës, momenti kur dhjetëra makina të Policisë futen në Kampin e Muxhahedinëve (Video)

Këto janë pamjet nga momenti kur makina të shumta të Policisë kanë hyrë në Kampin e Muxhahedinëve iranianë gjatë ditës së sotme.

Pamjet janë filmuar nga kamerat e sigurisë së Kampit të Muxhahedinëve dhe janë shpërndarë nga vetë ata.

Gjatë kontrolleve të ditës së sotme nga ana e Policisë, pati tensione të shumta dhe u raportua edhe për një viktimë, për të cilin muxhahedinët pretendojnë se mbeti i vdekur si pasojë e gazit të përdorur nga policia.

Policia sekuestroi disa pajisje kompjuterike dhe servera, që dyshohet se përdoreshin për sulme kibernetike.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top