Connect with us

Pas ndarjes nga burri 55 vjeçar llastohet Adelina Tahiri, del edhe pa të brendshme në publik!

Lajmi Fundit

Pas ndarjes nga burri 55 vjeçar llastohet Adelina Tahiri, del edhe pa të brendshme në publik!

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj 55 vjeçar.
Por, duket se edhe pas ndarjes ajo po do ta bëjë ish-bashkëshortin shumë xheloz.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur më provocative se asnjëherë më parë.
‘A po keni vapë’, ka qenë përshkrimi qe Adelina ju bën fotografive ku shfaqet pa të brendshme duke shëtitur në pubik.
SHIKO FOTOT:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top