Connect with us

Dalin pamjet të veturës së aksidentuar të Getonjos dhe Mozzikut

Lajmi Fundit

Dalin pamjet të veturës së aksidentuar të Getonjos dhe Mozzikut

Getinjo publikon pamjet e veturës së aksidentuar.

Getinjo ka publikuar pamjet e veturës së aksidentuar.

Ai postoi foton në Instagram ku shihet vetura e tipit Mercedes Brabus e dëmtuar nga prapa.

Prive raportoi dje se ai dhe vëllai i tij Mozziku pësuan aksident por fatmirësisht pa lëndime.

Më poshtë mund ta shihni foton.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top